قوانین فیلم بین

قوانین فیلم بین

قوانین مطالب :

کلیه مطالب وب سایت فیلم بین ( FilmBin.Org ) با رضایت صاحب اثر انتشار داده می شود و در صورتی که صاحب اثر از انتشار اثر خود در وب سایت فیلم بین رضایت نداشته باشد و یا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ( www.samandehi.ir ) دستور حذف مورد ( فیلم و سریال ایرانی و خارجی و اثر ثبت شده ) را بدهند اثر مورد نظر حذف خواهد شد.

کلیه فیلم های وب سایت فیلم بین دوبله فارسی و بازبینی و سانسور شده می باشند. در صورت مشاهده هرگونه محتوای مغایر با قوانین وب سایت و قوانین جمهوری اسلامی ایران , به قید فوریت مورد را از طریق فرم تماس باما و نظرات مطالب ارسال نموده تا محتوای ذکر شده از وب سایت حذف گردد.

قوانین درج تبلیغات و توضیحات :

تبلیغات در وب سایت فیلم بین بصورت محدود درج خواهد شد.درج محدود تبلیغات باعث دیده شدن بیشتر تبلیغات شما خواهد شد.

۱ – فقط تبلیغ سایت های مجاز و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بر روی سایت قرار می گیرد .

۲ – از پذیرش بنرهای دارای تصاویر مستهجن و خلاف شرع و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران معذوریم.

۳ –  از پذیرش تبلیغات سایت هایی که بطور مستقیم و غیر مستقیم در زمینه فیلم و سریال های غیر مجاز و زیرنویس فعالیت می کنند معذوریم .

۴ – در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد ) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود .

۵ – مسئولیت شعارها ، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده می باشد و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

۶ – قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.

۷ – در صورت بروز مشکل در سایت شما , اعم از اتمام پهنای باند و یا Down Time امکان توقف در تبلیغات نیست.

۸ – حجم بنر ها باید کمتر از ۷۰ کیلوبایت باشد و بنر تبلیغاتی به صورت Flash باشد پذیرفته نمیشود (به علت بالا رفتن CPU کاربران و بازدهی کم)

۹ – در صورت درخواست بازگشت وجه ( انصراف از تبلیغ ) ، تبلیغات تا ۱۵ روز از تاریخ ثبت تبلیغ فعال خواهد بود و ۶۰% هزینه پلان محاسبه و الباقی وجه بازگشت داده خواهد شد.

۱۰ – هزینه تمدید تبلیغات باید ۳ روز قبل از به اتمام رسیدن تاریخ قرار داد و طی ایمیلی که به شما داده میشه واریز شود در غیر اینصورت در تاریخ مقرر ،تبلیغات شما حذف و پلان مورد نظر اجاره داده خواهد شد .

۱۱ – در صورت گذشتن از تاریخ قرار داد پلان مورد نظر دیگه شامل تخفیفی که تو گذشته داده میشد نمی باشد و قیمت های جدید محاسبه میشود.

۱۲ – جهت فروش محصولات , فروشگاه مربوطه باید دارای نماد اعتماد و SSL باشد.

۱۳ – تمام لینک تبلیغات به صورت nofollow هست و امکان قرار دادن به صورت follow نیست .

(( جهت رزرو تبلیغات به بخش تبلیغات مراجعه نمائید ))