درباره فیلم بین

درباره فیلم بین

وب سایت فیلم ( www.filmbin.org ) به هیچ ارگــان و گـروهی وابسته نبـوده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

فیلم بین با هدف ایجاد یک بستر فرهنگی و هنری سالم بر طبق شئونات اخلاقی , فرهنگ خانواده های ایرانی و با احترام به عرف حاکم بر کشورمان ایران , پیاده سازی گردیده است تا بتواند محیطی سالم را برای علاقمندان به هنر سینما فراهم نماید. در این راستا وب سایت فیلم بین محتوای خود را قبل از انتشار مورد بازبینی قرار داده و درصورت وجود صحنه های تحریک آمیز و مستهجن , از انتشار این فیلم ها و سریال ها خودداری می نماید و تنها فیلم های دوبله و بازبینی شده انتشار داده خواهد شد. ( در موارد نادر و درصورتی که بطور غیر عمد محتوایی شامل صحنه های نامناسب در وب سایت منتشر گردد , پس از گزارش توسط کاربران , به قید فوریت حذف خواهد گردید.)

این خطوط قرمز اخلاقی به شکل جدی مورد احترام وب سایت فیلم بین می باشد.

کلیه مطالب دانلودی وب سایت فیلم بین کاملا رایگان می باشد و نیازی به پرداخت هزینه ندارد و به راحتی با سرعت بالا می توانید دانلود نمائید.

بخش اول) تولید داخلی

الف : حمایت از شبکه ی نمایش خانگی:

محصولات فرهنگی موسسات رسانه ای مجاز که در شبکه نمایش خانگی منتشر می شوند دارای حق امتیاز و حق پخش و پروانه ی نمایش ویدیویی وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد و درصورت پخش فوری آنها در سطح اینترنت , امکان آسیب به فروش آنها در سطح بازار و حتی به مقدار کم را دارد.

متاسفانه این مساله در بسیاری از وبسایت های ایرانی رعایت نمی شود اما وب سایت فیلم بین به سبب احترام به حق امتیاز و فروش این موسسات محترم , از پخش فوری این محصولات خودداری نموده و پس از گذشت مدت زمانی در بازه زمانی 1 سال پس از شروع پخش کامل دیسکت در سطح بازار , اقدام به پخش آنها در وبسایت می نماید تا آسیبی متوجه فروش این موسسات نگردد. همچنین درصورت درخواست مستقیم صاحب امتیاز اثر مورد نظر از وب سایت فیلم بین حذف خواهد گردید. (لازم به ذکر است که پروانه ی نمایش ویدیویی وزارت فرهنگ و ارشاد که برای پخش این مطالب صادر می شود نیز دارای مدت زمانی مشخص جهت پخش در بازار می باشد.)

ب : حمایت از محصولات فرهنگی ایرانی

وب سایت فیلم بین حمایت از تولید کنندگان فیلم های سینمایی داخلی را سرلوحه کار خود قرار داده و از این جهت محصولات سینمای ایران در این وبسایت قرار داده نمی شوند.

بخش دوم ) محتوا

الف : عدم بارگذاری محتوای مستهجن

فیلم بین از ابتدا با هدف ایجاد فضایی مطابق با فرهنگ خانواده های ایرانی و اصول اخلاقی مذهبی حاکم بر کشور تشکیل شده و بدین سبب از قرار دادن فیلم ها و سریال های دارای صحنه های مستهجن و تحریک آمیز خودداری می نماید.

ب : عدم بارگذاری محتوی ضد دینی و سیاسی

محتوای غیر اسلامی , مطالب سیاسی ضد کشور و یا تشویش کننده ی اذهان عمومی و یا مطالبی که تبلیغ اقلیت ها و گروهک ها و کشورها باشد در این وب سایت بارگذاری نخواهد شد.

بخش سوم ) اخلاق مداری

الف : دوبله های فارسی

در دوبله های فارسی منتشر شده در فیلم بین رعایت کلیه شئونات اخلاقی و همچنین عدم تغییر در محتوای فیلم مورد توجه قرار گرفته و پخش آنها مناسب فضای خانواده می باشد.

امیدواریم بتوانیم برترین آثار مجاز و اخلاقی را برای شما عزیزان قرار دهیم.

تاریخ شروع فعالیت سایت : سه شنبه , 16 خرداد 1396